Bůra od posledního

Velké rozčarování přinesl našim fanouškům výsledek áčka na hřišti posledního týmu v tabulce, kde mužstvo propadlo nejen výsledkově, ale i herně. Žáci doma nedokázali bodovat s Milínem. Pouze béčko si bez problémů poradilo s rezervou z Obor. Dorost v utkání pravdy remizoval, odvetu sehraje hned další kolo na domácím hřišti.

Zápas jsme začali dobře, už v 5. minutě Kudrna nastřelil břevno a v 15 minutě vstřelil gól dobře umístněnou střelou z hranice vápna T. Stejskal – 0:1. To však bylo z naší strany vše a dál už hrál jen soupeř. Ačkoliv Hejl dokázal několika vynikajícími zákroky zabránit domácím útočníkům ve vstřelení gólu, ve 40 minutě už se domácí prosadili a vyrovnali na 1:1. Nástup do druhé půle nás zastihl v úplném útlumu a v 60. minutě to bylo již 3:1 pro domácí, kteří pak přidali ještě dvě branky na konečných 5:1.

Sestava: Hejl – Kubíček, Novák, Stejskal L., Hošek – Kicl, Stejskal T., Mikulášek, Špírek (55. Šťastný) – Krameš, Kudrna

Ostatní výsledky I.B třídy, sk.E: Dobříš B – Rožmitál 1:2, N. Ves – Nečín 0:3, Komárov – Hostomice 0:2, Hvozdnice – Mníšek 4:2, Štěchovice – Hradištko 1:2, SK Kostelec – Vonoklasy 5:2.

Ostatní výsledky: IV. třída, sk. B: Hřiměždice B – Dublovice B 1:0, D. Dušníky B – V. Chlumec 0:1, Nečín B – V. Lečice 2:2, Kr. Hora B – N. Ves B 5:0.

Ostatní výsledky dorost,OP sk. B: Pr. Lhota – N. Knín 2:4, St. Huť – N. Ves 5:5, Počepice – Jesenice 1:1, Kr. Hora – Dal. Dušníky 2:2

Ostatní výsledky OP žáci: Rožmitál – Dublovice 6:0, D. Dušníky – Kos. Hora 1:5, Březnice – Podlesí 8:1, N. Knín – Obecnice 11:1, Tochovice – Sp. Příbram B 2:0