Petrovice nezvládli zápas v Nové Vsi

Petrovice v dalším zápase zajížděli do Nové Vsi pod Pleší, sousedovi v tabulce I.B třídy. Bohužel Petrovice nepochopitelně nezvládly začátek zápasu když v 5. minutě hosté vedli po hrubých chybách obrany 2:0. Do poločasu snížil Kicl. Bohužel druhý poločas opět začal stejně jako ten první, když místo ohrožení domácí branky stříleli domácí góly. Domácí vyhráli 4:1

Na tento výkon musí tým rychle zapomenout a v posledním domácím zápase s Cerhovicemi odčinit špatný výkon z Nové Vsi. Zápas je přeložen na sobotu od 14:00!

STŘELCI: 2. Petrák Tomáš, 5. Kokštejn Jan, 55. Zeman František, 68. Kokštejn Jan – 29. Kicl Martin

Zrůbek, Jůn (74. Hadáček), Štemberk Š, Kicl, Dvořák, Kubíček (64. Podlipský), Chlasták M, Kašpar, Schwarz, Chlasták P, Kudrna

Petrovice doma porazily Daleké Dušníky 2:0

V domácím zápase proti D.Dušníkům nastoupily Petrovice bez vykartovaných hráčů Schwarze, Kubíčka a O.Štemberka. V prvním poločase měly Petrovice jasnou územní převahu, bohužel pouze po vápno, finální přihrávka se bohužel nedařila. V 36.minutě dal gól Kudrna, bohužel byl odmáván ofsajd, hosté nastřelili tyč. Ve druhém poločase se hra vyrovnala ale Petrovice si začaly vytvářet více šancí. v 70. minutě se slabou střelou se zpoza vápna prosadil P.Chlasták. Hosté vstřelili gól, ale také jím byl odmáván ofsajd. Podlipský poté bombou nastřelil tyč. Hosté si v 86. minutě vytvořili šanci, když hostující Peták šel sám na Zrůbka, ale brankář jeho střelu vyrazil. Další sražená střela Dušníků skončila na břevně domácí branky. V 89. minutě se po chaosu v hostující obraně trefil opět P.Chlasták.

Zrůbek – Jůn(60.Bílek M), Štemberk Š, Talaváňa, Kicl, Dvořák (68. Podlipský), Mašata, Chlasták M, Kašpar, Kudrna, Chlasták P (90.Hadáček)

 

STŘELCI: 70. Chlasták Petr, 89. Chlasták Petr

 

V dalším zápase jedeme v sobotu do Nové Vsi p. Pleší.

Domácí remíza s Čisovicemi 1:1

V dalším kole čekal Petrovice tým ze středu tabulky, Čisovice. Hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém měli větší držení míče Petrovice. Ke změně skóre došlo až v 57. minutě, kdy hosté kopali přímý kop, který přizvedl hlavou domácí M.Kicl přímo do levé šibenice. Mužstvo Petrovic však v 69. minutě vyrovnalo P.Chlastákem. V 91.minutě nepochopitelně obdržel červenou kartu Schwarz.

Zrůbek – Talaváňa, Štemberk Š, Kicl, Kubíček (46. Pelikán), Kašpar, Dvořák (61.Kudrna), Schwarz, Mašata, Podlipský (71. Chlasták M), Chlasták P

Další zápas odehrajeme příští sobotu v Letech.

Prohra v Tlusticích 1:2

V dalším kole jelo mužstvo Petrovic do Tlustic pouze v 11 hráčích. Hrálo se na velmi tvrdém hřišti, se kterým měly Petrovice prvních 20 minut velké problémy. Vedení se ujaly hosté, když záložní řada vypustila souboj s protihráči a domácí se ujali vedení 1:0. Ve 44. minutě přišel první nepochopitelný verdikt rozhodčího, když místo jasné červené karty pro domácího Mynaie za napadení O.Štemberka, udělil červenou kartu O.Štemberkovi za urážlivé výroky rozhodčího. Nutno podotknout, že Ondra skončil s uštípnutým zubem a třemi stehy v dutině ústní v nemocnici. Dodat ale musíme, že O.Štemberk mohl již předtím dostat druhou žlutou kartu za faul a nic takového by se nestalo. Do druhého poločasu se tým Petrovic semkl, hrál vysokou obranu na krátkém hřišti, s čímž si domácí tým nedokázal poradit. Naopak v 63. minutě pro nádherném protiútoku skóroval P.Chlasták. Obraz hry se nezměnil a Petrovice ještě několikrát zahrozili z kompaktní obrany. Tým Tlustic se do pokutového území Petrovic dostával jen velmi zřídka, nicméně v 90. minutě přišel ojedinělý centr do vápna Petrovic a k nepochopení všech odpískal rozhodčí po údajném faulu Kicla penaltu, kterou následně Ungr proměnil. Ihned po rozehrání rozhodčí zápas ukončil.

Bohužel, i přes velmi dobrý a skvěle odmakaný druhý poločas si Petrovice neodvezli po zásazích rozhodčích ani bod. Trenér Filip Škoch nicméně musel poděkovat všem hráčům, neboť bojovali i v 10ti celý poločas a navíc soupeře k ničemu nepouštěli.

Další zápas hrajeme v neděli doma proti Čisovicím.

STŘELCI: 33. Spousta David, 90. Ungr Jan (pen.) – 63. Chlasták Petr

Zrůbek – Kubíček, Štemberk Š, Kicl, Mašata, Dvořák, Kašpar, Štemberk O, Schwarz, Chlasták P, Podlipský P