Áčko konečně vyhrálo i doma

V uplynulém víkendu vyšlo bodově naprázdno pouze B mužstvo, které nestačilo venku na Obořiště. Žáci naplno bodovali v Podlesí, dorost jasně přehrál Počepice a áčko konečně vyhrálo doma ve vyrovnaném utkání s Komárovem.

Naše mužstvo nevstoupilo do zápasu příliš šťastně. Již v 5. min. zbytečně ve vápně fauloval Kicl a hosté se z penalty ujali vedení. Ani v dalších minutách se naši hráči příliš neprosazovali, hosté působili sebevědomějším dojmem. Až po dvaceti minutách se začalo blýskat na lepší časy. Nejdříve Krameš z levé strany vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře a pak o chvíli později se ve skrumáži nejlépe zorientoval Mikulášek a střelou k levé tyči vyrovnal stav utkání. Po vyrovnávací brance jsme ovládli hřiště a až do konce poločasu jsme byli lepším mužstvem. Velkou šanci ke skórování měl Kudrna, ale na hranici malého vápna příliš dlouho váhal. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, která přinesla naše vedení po kopu z penalty, kterou bezpečně proměnil Krameš. Hosté otevřeli hru, ale v aktivitě je zabrzdilo hned dvojí vyloučení a to měla být šance pro nás. Hráli jsme však příliš dozadu, takže měl paradoxně vice ze hry soupeř. I tak jsme mohli po brejcích své vedení zvýšit, ale ani Kicl, Kudrna nebo Sedlák nedotáhli své akce do konce.

Sestava: Hejl-T.Stejskal-Kubíček, L.Stejskal (75. Sedlák), Novák-Kortánek, Turek, Mikulášek, Kicl-Krameš, Kudrna (85. Doubek).

Ostatní výsledky I.B třídy,sk. E: SK Kostelec – Dobříš B 5:0, Vonoklasy – Štěchovice 2:0, Hradištko – Hvozdnice 1:1, Mníšek – Zvole 3:1, Hostomice – N. Ves 4:0, Nečín – Rožmitál 0:0 nedohráno

Ostatní výsledky IV. třídy, sk.B: Kr. Hora B – Hřiměždice B 3:0, N. Ves B – Nečín B 1:1, Obory B – D. Dušníky B 1:4, V. Chlumec – Dublovice B 6:2

Ostatní výsledky dorost, OP sk. B: Kr. Hora – N. Knín 0:6, D. Dušníky – Kos. Hora 1:7, Jesenice – St. Huť 1:3 , N. Ves – Pr. Lhota 4:5

Ostatní výsledky žáci, OP: Tochovice – Rožmitál 2:0, Sp. Příbram B – N. Knín 0:2, Obecnice – Březnice 1:10, Podlesí – Petrovice 1:3, Milín – D. Dušníky 7:1, Kos. Hora – Dublovice 5:1