Zklamalo pouze „B“ mužstvo

Neproměněná penalta v poslední minutě zápasu Vysoký Chlumec-Petrovice „B“ byla jedinou kaňkou na jinak úspěšném fotbalovém víkendu. Ačko konečně přerušilo sérii tří zápasů bez bodového zisku a bez problémů porazilo rezervu z Dobříše 5:0. Béčko vedlo již 3:1, přesto přivezlo pouze remízu 3:3, která je určitě zklamáním. Dorost kráčí od vítězství k vítězství, tentokrát to odnesl Nový Knín 4:1. Žáci dvakrát prohrávali, přesto zápas otočili a povinným vítězstvím 3:2 si udrželi první místo v tabulce.

V důležitém zápase nadělilo áčko bůra

Se soupeřem, který měl pouze tři body ztrátu, jsme začali impozantně. Již v první minutě měl z pravé strany příležitost ke skórování Šmejkal, ale vhodný okamžik prováhal. Ve druhé minutě naopak z levé strany utekl Bílek a přízemní střelou do pravé tyče, kdy se míč odrazil od zad padajícího brankáře a ten se pak dokutálel do branky. V 8. minutě se prosadil Šmejkal a střelou v pokutovém území zvýšil na 2:0. Ještě dvakrát do poločasu se domácí fanoušci mohli radovat z gólu. Ve 35. minutě opět Šmejkal ve velkém vápně rozvlnil síť a v úplném závěru poločasu se z rohového kopu prosadil hlavou Lukáš Stejskal. Ve druhém poločase se již tak mnoho nedělo, několika úspěšnými zákroky se zaskvěl v brance dobře chytající Hejl. Až v 85. minutě vyslyšel Šmejkal diváky, požadující patý gól a v sólovém úniku nedal brankáři hostů šanci.

Sestava: Hejl-Stejskal T.-Kubíček, Stejskal L., Kortánek-Kicl, Turek(35. Faukner), Šmejkal, Bílek-Slezák, Krameš(60. Šťastný)

Ostatní výsledky:Jílové – Hostomice 1 : 0, Z.Třebaň – N.Ves 2 : 2, Hvozdnice – Rožmitál 3 : 0,Hradištko – Komárov 1 : 2, Štěchovice – Zvole 3 : 2, Vonoklasy – Libeň 4 : 0

Ostatní výsledky IV. třída, skupina B: Vel. Lečice – Hřiměždice B 0:2, Nečín B – Obořiště 3:1, Kňovice – St. Huť 0:4, N. Ves B – Kr. Hora B 3:5.