Neuspělo pouze A mužstvo

Po dalších mistrovských zápasech zarmoutila petrovické příznivce porážka „áčka“ 1 : 2 doma s Novou Vsí. Další mužstva
získala plný počet bodů. Dorost získal tři body bez námahy, protože soupeř z Nové Vsi na utkání nedorazil, žáci porazili Jesenici 2 : 1 a zůstávají na druhém místě v tabulce
a „béčko“ jasně přehrálo venku rezervu z Kosové Hory 5 : 1.

A mužstvo ztratilo doma důležité body

Začátek zápasu vyšel našemu mužstvu skvěle. Již v 7.minutě se ujalo vedení díky dorážce Šmejkala na hranici malého vápna. Další šanci měl po chybě hostujícího brankáře Slezák, ale na vyražený míč hlavou nedosáhl. Po 15 minutách však domácí přestali hrát a z útlumu se až do konce zápasu nedostali. Přesto ještě do poločasu mohli své vedení zvýšit, ale hlavička Fauknera šla z rohového kopu nad břevno. Hosté se do vážnější šance nedostali, ale v osobních soubojích byli o poznání důraznější. Druhý poločas začal skvěle naopak pro hosty, kteří v 50. minutě vyrovnali. Hra se pak odehrávala hlavně mezi vápny a rušno bylo až v závěru zápasu. Nejdříve po zákroku hostujícího obránce na Kicla mohl rozhodčí odpískat penaltu, ale píšťalka zůstala němá. Pak měl velkou příležitost z levé strany Bílek, ale brankáře neprostřelil. Naopak udeřilo na druhé straně, kdy individuální akci hostujícího útočníka nedokázala naše obrana zastavit a střelou podél brankáře Dlouhého rozhodl o výhře hostů.

Sestava: Dlouhý-Stejskal T.-Šťastný, Turek, Kortánek-Kicl, Krameš, Šmejkal, Bílek-Slezák, Faukner(75. Kudrna).

Ostatní výsledky I.B třídy, sk. E:
Hvozdnice – Jílové 3 : 1, Hradišťko – Rožmitál 1 : 1, Vonoklasy – Komárov 1 : 0, Zadní Třebáň – Hostomice 0 : 3, Štěchovice – Dobříš B 2 : 1, Libeň – Zvole 2 : 1

Ostatní výsledky IV. třídy,sk. B:
Velká Lečice – Vysoký Chlumec 1:1, Nečín B – Hříměždice B 1:2, Kňovice – Dublovice B 3:0, Nová Ves B – Obořiště 0:4, Krásná Hora B – Stará Huť 1:1.

12. Kosova Hora B 14 2 1 11 22:51 7

Ostatní výsledky dorostu:Dublovice – Jesenice 7:1, Prostřední Lhota Višňová 0:2, Počepice – Stará Huť 1:1

10. Jesenice 12 1 3 8 13:52 6

Ostatní výsledky žáků : Pr. Lhota – Kr. Hora 7:0, Kňovice – Hříměždice 1:1, N. Ves – Nečín 3:0, Počepice – St. Huť 0:2