Zimní příprava skončila

„A“ mužstvo zakončilo v neděli zimní přípravu přátelským zápasem doma s Krásnou Horou.V prvním poločase se na těžkém terénu lépe pohybovali hosté a ve 30 minutě již vedli 0:2.Na začátku druhé části hry své vedení ještě zvýšili a to již hrozilo debaklem.Pak jsme přece jen začali soupeře přehrávat a konečnou remízu 3:3 zařídil Šmejkal,který byl autorem všech našich gólů. Dvakrát se trefil z penalt a jednu branku přidal ze hry.

Sestava:Dlouhý(46.Hejl)-Špírek-Kubíček,Stejskal L.,Kortánek-Kicl, Turek,Šmejkal,Bílek-Krameš,Šťastný.

Také béčko mělo generálku na jarní sezónu. Doma jednoznačně podlehlo Klučenicím 1:6.

V sobotu již začne boj o body a věříme,že velikonoční nadílku budou rozdávat naše mužstva. Áčko jede do Hvozdnice a pokusí se přerušit nepříjemnou tradici prohraných prvních jarních zápasů,béčko přivítá doma mužstvo z Obořiště.