Petrovice nezvládli zápas v Nové Vsi

Petrovice v dalším zápase zajížděli do Nové Vsi pod Pleší, sousedovi v tabulce I.B třídy. Bohužel Petrovice nepochopitelně nezvládly začátek zápasu když v 5. minutě hosté vedli po hrubých chybách obrany 2:0. Do poločasu snížil Kicl. Bohužel druhý poločas opět začal stejně jako ten první, když místo ohrožení domácí branky stříleli domácí góly. Domácí vyhráli 4:1

Na tento výkon musí tým rychle zapomenout a v posledním domácím zápase s Cerhovicemi odčinit špatný výkon z Nové Vsi. Zápas je přeložen na sobotu od 14:00!

STŘELCI: 2. Petrák Tomáš, 5. Kokštejn Jan, 55. Zeman František, 68. Kokštejn Jan – 29. Kicl Martin

Zrůbek, Jůn (74. Hadáček), Štemberk Š, Kicl, Dvořák, Kubíček (64. Podlipský), Chlasták M, Kašpar, Schwarz, Chlasták P, Kudrna