Petrovice se dočkaly vítězství na venkovním hřišti 3:1

Trenér Filip Škoch musel řešit před zápasem s rezervou Dobříše hned devět ( 9!!!) omluvenek. Nicméně hráči, kteří do utkání zasáhli ze sebe vydali 100%. První se dostali do vedení domácí, když se J.Talaváňa ve 22.minutě trefil hlavou po centru do vlastní branky. Obdržený gól Petrovice namotivoval a od té doby až do konce zápasu byly Petrovice lepším týmem. Ve 38. minutě se po skvělé akci Kicla trefil O.Štemberk. Za dalších 5 minut po centru Schwarze se trefil zpoza šestnáctky Kicl a Petrovice šly do šaten ve vedení 2:1. Ve druhém poločase předvedly Petrovice galapředstavení v zahazování 100% šancí (Schwarz, Mašata, Štemberk O.). V 63. minutě vstřelil další gól O.Štemberk, který nebyl z nepochopitelných důvodů uznán pro údajný faul na domácího brankáře, který sice opustil hřiště na nosítkách, ale kontakt proběhl s vlastním hráčem. Pojistku první venkovní výhry tak dal v 89. minutě Mašata, když trefil odražený balon za šestnáctkou k pravé tyči.

Další zápas odehrajeme proti rezervě Králova Dvora v neděli od 16:30 na domácím hřišti.

STŘELCI: 22. Talaváňa Jan (vl.) – 38. Štemberk Ondřej, 43. Kicl Martin, 89. Mašata Marek

Zrůbek – Podlipský V, Štemberk Š, Talaváňa, Kicl, Kubíček, Kašpar, Mašata, Schwarz, Štemberk O, Podlipský P. (55. Šimeček)