Petrovice vyhrály i druhý domácí zápas

K dalšímu zápasu nastoupily Petrovice proti Černolicím, za které nastoupil v útoku bývalý brankář pražské Sparty David Bičík. Trenéru Filipu Škochovi chybělo hned 7 hráčů, navíc někteří do zápasu nastoupili se zraněním. Přesto se domácí ujali v 7.minutě vedení, když střílený centr Mašaty zapadl k překvapení všech do brány – 1:0. Těsně před přestávkou se trefil Petr Chlasták. Ve druhém poločase přidal branku ve 49.minutě Matouš Bílek. A v 81. a 85. minutě zkompletoval hattrick Petr Chlasták. Bohužel se Petrovicím nepodařilo udržet čisté konto, když laxní hrou nechali skorovat  Davida Bičíka hlavou – 5:1. Petrovice vyhrály zaslouženě i druhý domácí zápas a příští víkend zajíždí do Dobříše.

STŘELCI: 7. Mašata Marek, 45. Chlasták Petr, 49. Bílek Matouš, 81. Chlasták Petr, 85. Chlasták Petr – 89. Bičík David

Zrůbek – Jůn(52.Mikota),Štemberk Š, Talaváňa,Kicl(58.Podlipský), Kubíček, Chlasták M, Mašata, Schwarz, Kudrna (26.Bílek), Chlasták P