Domácí premiéra s nulovým ziskem

Ani ve druhém kole nebylo naše áčko úspěšné. V prvním poločase, proti soupeři, který postoupil z I.B třídy, mělo naše mužstvo velkou převahu, vytvořilo si tři vyložené šance, které ovšem neproměnilo a tak se hosté, z ojedinělé příležitosti po kopu z rohu, ujali vedení. Také ve druhém poločase se hrálo převážně na straně hostů, ovšem již bez výrazného ohrožení branky a protože soupeř se soustředil především na bránění, tak se stav výsledku ani po 90 minutách nezměnil.

Sestava: Hejl – Krameš – Š. Štemberk, Kicl, Valenta – Bílek, Kašpar, Brosch, Mandík – O. Štemberk, Turek(60. Kudrna).

SK Černolice – Sp. Příbram 0:0, So Nová Ves p. Pl. – Sn. Hradištko 7:1 (3:0), Všenorský SK – SK Slaný 3:0 (0:0), SK Lhota – SK Hřebeč 4:1 (2:1), SK Nový Knín – So Hostouň 1:2 (1:1), TJ Tuchlovice – SK Hvozdnice 2:1 (0:0), So Vraný – MFK Dobříš 4:1 (2:1).

B mužstvo v pohárovém utkání svedlo doma vyrovnanou partii s účastníkem OP Jesenicí. V normální hrací době byl konečný stav 2:2,na pokutové kopy postoupili do dalšího kola hosté.