I.A třída zachráněna

První červnová neděle rozhodla o tom, že naše A mužstvo bude i v příštím soutěžním ročníku hrát o body v I.A třídě. Dokázalo totiž získat doma tři body za vítězství nad Doksy, které mu stačí k záchraně v soutěži. Vítězství se však rodilo těžkopádně. Po bezbrankovém poločase, ve kterém se ani na jedně straně nezrodila šance ke skórování, jsme se ve druhé půli utkání ujali v 55. min. vedení z penalty, kterou bezpečně proměnil Brunclík. O 5 minut později to bylo již 2:0, když hlavou skóroval Kudrna. Soupeř mohl utkání zdramatizovat, ale v koncovkách si nepočínal dost důrazně. Posledních 15 minut jsme se již soustředili na ubránění výsledku a soupeř se na výraznější tlak nezmohl.

Sestava: Hejl – Krameš – Štemberk Š., Kicl, Valenta – Štemberk O., Brosch (65. Mandík), Brunclík, Bílek – Kudrna, Turek

V dalších zápasech béčko jasně přehrálo rezervu z Nečině, dorost se vrátil na třetí místo díky vítězství nad Měchenicemi a žáci podlehli venku prvnímu mužstvu v tabulce, Višňové.

Ostatní výsledky I.A dospělí: Tn. Sedlčany – SK Nový Knín 2:2 (1:1), SK Slaný – Dynamo Nelahozeves 2:1 (1:1), TJ Tuchlovice – SK Hvozdnice 2:4 (2:3), Klecany – Dobřichovice 7:3 (2:1), Lhota – Vraný 2:1 (0:0), SK Černolice – Spartak Příbram 3:2 (1:1)

Ostatní výsledky IV.tř.: Vys. Chlumec – Kňovice 2:4, Zduchovice B – Pr. Lhota B 4:2, St. Huť B – Hřiměždice B 3:1, Borotice B – M. Hraštice B 4:0 (2:0), Jesenice B – Dol. Hbity B 1:1 (1:0), N. Ves B – Kamýk B 3:4 (2:1)

Ostatní výsledky OP žáci: Hřiměždice – Jesenice 4:0, St. Huť – Dol. Hbity 8:1, Višňová – Petrovice 3:1 (1:0), Dal. Dušníky – Kamýk 3:0

Ostatní výsledky I.A dorost: Jankov-Podlesí 3:2, Teplýšovice-Týnec 0:1, Rožmitál-Sedlec 2:5, Votice-Mirošovice 5:0, N.Knín-Jílové 1:0, Hostomice-Benešov B 5:4.