Body z venku opět nepotvrzeny

Opět nedokázalo áčko potvrdit doma přivezené body z venku. V zápase s Novým Knínem vydolovalo pouze bod, když hlavně v prvním poločase tahalo za hodně kratší konec provazu. Sice se brzy zásluhou Kudrny ujalo vedení, ale pak čelilo velkému tlaku hostů. kteří se však branky nedočkali. Řadu těžkých střel zlikvidoval brankář Hejl a když byl přece jen překonán, zachránily ho obě tyče jeho branky. Z ojedinělého útoku jsme paradoxně mohli zvýšit vedení, ale Krameš svůj sólový únik, ve kterém běžel sám na brankáře hostů, nedokázal proměnit. Druhý poločas byl vyrovnanější, ale přesto našim hráčům dělal potíže velmi dobrý pohyb soupeře, který také v 60. min. po rohovém kopu vyrovnal stav utkání. Posledních 15 minut jsme přece jen dokázali vyvinout tlak, ale z nabízených šancí Turka a Brosche jsme nic nevytěžili. A když v samotném závěru vyhlavičkoval dobře provedený trestný kop Brunclíka hostující obránce na tyč, skončil zápas remízou.

Sestava: Hejl – Krameš – Bílek, Kicl, Valenta – Štemberk O., Brosch, Brunclík, Turek – Kudrna(65. Štemberk Š.). Kilián(75. Mandík)

V dalších našich zápasech béčko jasně vyhrálo v Kamýku, dorost těsně porazil doma Podlesí a jen žáci vyšli na prázdno, když po vlažném výkonu podlehli v Kamýku.

Ostatní výsledky I.A dospělí: Sedlčany – Slaný 4:1 (2:0), Tuchlovice – Nelahozeves 1:3 (0:1), Klecany – Doksy 3:2 (3:0), Lhota – Hvozdnice 2:1 (1:1), Černolice – Dobřichovice 0:1 (0:0), Nová Ves – Sp. Příbram 1:7 (0:4)

Ostatní výsledky IV.tř.: Vys. Chlumec – Zduchovice B 13:0,
St. Huť B – Kňovice 5:2, Borotice B – Pr. Lhota B 5:1 (2:1), Jesenice B – Hřiměždice B 4:1 (0:0), Nečín B – M. Hraštice B 7:5 (5:1), N. Ves B – Dol. Hbity B 5:0 (2:0)

Ostatní výsledky OP žáci: Vys. Chlumec – Zduchovice nehráno, domácí se nesešli, St. Huť – Kr. Hora 3:1 (1:0), Višňová – Jesenice 1:0 (0:0), Dal. Dušníky – Dol. Hbity 10:0

Ostatní výsledky I.A dorost: Jankov-Teplýšovice 6:2, Jílové-Mirošovice 7:0, Rožmitál-Týnec 1:1, Votice-Sedlec 6:1, N.Knín-Benešov B 6:3, Hostomice-Měchenice 1:0.