První historické vítězství

V prvním zápase I.A třídy si naše mužstvo doma poradilo se soupeřem z Vraného a výsledek mohl být daleko výraznější. V prvním vyrovnaném poločase se do dvou velkých šancí dostal Kilián, ale obě trestuhodně zahodil. Úspěšný však byl Brosch, který po přihrávce od Kudrny zblízka otevřel skóre a v závěru poločasu O. Štemberk, který odražený míč od břevna dorazil do sítě. Druhé dějství bylo převážně v naší režii, ale skóre se nezměnilo, i když k tomu byly opět velké příležitosti v podání Kiliána a Kudrny. Soupeř mohl dvakrát z ojedinělých útoků změnit stav utkání, ale výborný Hejl v brance byl proti. Před velkou diváckou kulisou se tak zrodilo první historické vítězství v I.A třídě.

Sestava: Hejl – Krameš – Valenta, Brosch, Štemberk Š. – Kicl, Brunclík, Štemberk O.(80. Šmejkal), Bílek – Kudrna (65. Mandík J.), Kilián (75. mandík L.).

Ostatní výsledky: Nelahozeves-Doksy 2:0, N.Knín-Hvozdnice 3:0, Slaný-Dobřichovice 1:2, Klecany-N.Ves 0:2, Lhota-Milín 3:0