Ve středu opět na fotbal

V uplynulém fotbalovém víkendu získal dorost důležité body doma s Podlesím, žáci s přehledem vyhráli v Jesenici, áčko nadělilo bůra v derby s Nečíní. Pouze béčko nebylo úspěšné v Krásné Hoře a bude mít ještě hodně práce s udržením se v soutěži.

PETROVICE – NEČÍN 5 : 0 (3 : 0)

Okresní derby začalo v podobném duchu, jako zápas s Maršovicemi. Naši hráči se dlouho nedokázali prosadit proti pozorně bránícímu soupeři, který sám hrozil především ze standartních situací, ve kterých jsme v důrazu zaostávali a jen s obtížemi odvraceli hrozící nebezpečí před naší brankou. Po půlhodině hry jsme se však po trestném kopu z pravé strany dostali díky hlavičce Stejskala do vedení. Za 10 minut přidal Brosch další dvě branky, jednu po kopu z rohu, druhou po samostatném úniku, když obešel vše co mu stálo v cestě. O osudu zápasu bylo rozhodnuto. Začátek druhého poločasu byl ve znamení tří velkých šancí našeho mužstva, ale nikdo nedokázal míč z malého vápna dopravit do sítě. A protože soupeř byl v útoku prakticky neškodný, diváci čekali na další branky v jeho síti. Ta přišla v 65. min., když Kilián přehodil vybíhajícího brankáře. Poslední branka padla deset minut před koncem z kopačky Brunclíka, který z 20 m vymetl levou šibenici.

Sestava: Hejl – Krameš – Stejskal, O. Štemberk,(70. Barda) Š. Štemberk – Kicl(72. Mandík J.), Bunclík, Brosch, Bílek(75. Nechanický) – Kudrna, Kilián

Ve středu 19.5. od 17.30 hraje áčko doma další kolo poháru ČMFS, tentokrát se střetne s účastníkem krajského přeboru Vlašimí „B“. Srdečně zveme všechny příznivce.

Ostatní výsledky I.B: Maršovice – Sl. Jesenice 3:2 (1:2), Měchenice – Sedl./Prčice 3:6 (2:2), Poříčí n. S. – Kostelec u Kř. 1:4 (1:1), Podlesí – Hostomice 2:2 (0:0), Mníšek p. B. – Dobříš 0:2 (0:1), Nespeky – Březnice 5:1 (2:0)

Ostatní výsledky III.tř.: M. Hraštice – Obory 3:0 (2:0), Kos. Hora – Klučenice 3:2, Mokrovraty – Počepice 5:2, Višňová – St. Huť 3:0, Pr. Lhota – Kamýk 3:2 (1:0), Dublovice B – Sedlčany B 0:2

Ostatní výsledky OP žáci: Hřiměždice – N. Knín 3:1, Kos. Hora – Klučenice 11:1, V. Chlumec – St. Huť 2:0, D. Dušníky – Kamýk 0:1, Dublovice – Sedlčany B 0:12

Ostatní výsledky I.A dorost: Dobříš-Jílové 7:0, Lety-Týnec 3:5, Prčice-Jankov 1:0, Votice-Mirošovice 2:1, Benešov B-Milín 2:1