Áčko letos poprvé prohrálo

Ve včerejších zápasech našich mužstev jsme zaznamenali první jarní porážku áčka, když v silně improvizované sestavě nestačilo na rezervu Spartaku Příbram. Béčko doma nezaváhalo a jednoznačně přehrálo rezervu z Obor. Již zachráněný dorost držel krok s předním mužstvem v tabulce prakticky celý zápas, o vítězství hostů rozhodly dva góly v rozmezí dvou minut ve druhém poločase. Žáci si vezou body z venku a udržují si přední příčku v OP.

Ostatní výsledky OP dospělí:N.Knín“B“-Obecnice 2:1, Podlesí-Březnice 2:1, Dublovice-Sedlčany“B“ 5:4, Kr.Hora-Kovo 9:2, Kamýk-Višňová 2:5, D.Hbity-D.Dušníky 2:1.

Ostatní výsledky IV.tř: Hříměždice“B“-Počepice“B“ 5:3, Nečín“B“-V.Chlumec 6:3, V.Lečice-Kr.Hora“B“ 1:3, Nová Ves“B“-Dublovice“B“ 1:5, Pr.Lhota“B“-D.Dušníky“B“ 1:3.

Ostatní výsledky I.A dorostu: Beroun-Jílové 1:0, Loděnice-Žebrák 4:1, Rožmitál-K.Dvůr 4:3, Hořovice-Zdice 6:1, Černolice-D.Břežany 5:2.

Ostatní výsledky OP žáků: Kos.Hora-Podlesí 5:3, Spartak-Obecnice 6:2, Rožmitál-Březnice 8:0.