Tři body jen pro béčko

V dalších mistrovských zápasech našich mužstev bodovalo naplno pouze béčko, které až v závěru utkání zlomilo odpor rezervy z Nečíně. Dorost si po delší době připsal do tabulky alespoň bod a žáci nemohli proti narostlým a starším hráčům z Rožmitálu myslet na přijatelnější výsledek. Áčko nedokázalo přehrát soupeře, s kterým jsme v minulosti vždy měli potíže. Ačkoliv jsme zejména v první půli měli místy až drtivý tlak, nedokázali jsme se opět střelecky prosadit. V druhé půli už byla hra vyrovnanější, soupeř hrozil především z brejků, ale Hejl nás dvakrát při jeho vyložených šancích podržel.

Sestava: Hejl – Stejskal L., Krameš, Kubíček, Kortánek – Kdolský, Šmejkal, Kicl, Novák J. – Kudrna, Nechanický (75. Šťastný)

Ostatní výsledky OP: Dolní Hbity – Kovohutě 4:2,Nový Knín B – Višňová 1:0, Spartak Příbram B – Březnice 2:1, Krásná Hora – Obecnice 2:1,Dublovice – Podlesí 2:2

Ostatní výsledky IV. třídy: Nová Ves B – Vysoký Chlumec 4:3, Velká Lečice – Počepice B 2:1, Hřiměždice B – Dublovice B 1:2, Dal.Dušníky B – Krásná Hora B 2:1, Prostřední Lhota B – Obory B 1:1

Ostatní výsledky 1.A dorostu:Zdice Žebrák 3:3, Hořovice Bystřice 4:1, Rožmitál Týnec 1:4, Loděnice Jílové 1:0, Černolice K.Dvůr 1:1, Prčice D.Břežany 2:1.

Ostatní výsledky OP žáků: Kosova Hora Obecnice 3:0, Tochovice Podlesí 0:4, Spartak Březnice 7:1.