Neuspěl pouze dorost

O uplynulém víkendu si naše mužstva vedla úspěšně, kromě dorostu, který ani tentokrát doma nebodoval. Áčko mělo překvapivě potíže se soupeřem z dolního patra v tabulce, Béčko po dobrém prvním poločase naopak zdolalo soupeře, který je v tabulce na předním místě. Žáci si doma poradili s Dublovicemi opět bez inkasování branky a již zmiňovaný dorost si po zápase s těžkým soupeřem nepřipsal do tabulky ani bod.

Průběh zápasu byl velmi podobný prvnímu domácímu zápasu s Obecnicí. Od počátku jsme hráli pasivně, bez pohybu a byly až příliš nepřesní v rozehrávce. V 15. minutě soupeř využil brejkové situace ke vstřelení gólu a nebýt dobrého zákroku Hejla o 5 minut později mohli jsme prohrávat o dva góly. Ani to však naše hráče příliš neprobralo a ikdyž jsme soupeře téměř nepustili za půlku tak jsme si nedokázali vytvořit příležitosti ke vstřelení gólu. Oživení do naší hry přinesl v druhém poločase Krameš, který se přesunul z místa stopera do útoku a vstřelil oba naše góly. První v 62. minutě kdy se nejlépe zorientoval na hranici malého vápna a druhý v 76. minutě nádhernou střelou z přímého kopu do šibenice. A protože další šance Zůstali nevyužity zvítězili jsme 2:1.

Sestava: Hejl – Stejskal L., Krameš, Kubíček, Kortánek – Bílek, Kicl, Šmejkal, Kdolský (34. Štemberk O.) – Kudrna (50. Šťastný) , Nechanický

Ostatní výsledky OP :Březnice-Kamýk 3:0,Kovo-D.Dušníky 0:2, Dublovice-Nový Knín „B“ 2:1, Podlesí-Kr.Hora 4:1, Obecnice Spartak „B“ 2:1, Sedlčany „B“-D.Hbity 6:1

Ostatní výsledky IV.tř.:Nečín „B“-V.Lečice 9:0, Počepice „B“-Nová Ves „B“ 4:0, Obory „B-D.Dušníky „B 0:1, Kr.Hora „B“-Dublovice“B“ 1:1

Ostatní výsledky dorost:Prčice – Černolice 2:2, .L.Beroun – Prčice 1:2, Týnec – Hořovice 1:2, D.Břežany – Loděnice 2:3,Jílové – Rožmitál 5:1, Bystřice – Zdice 0:2, Žebrák – K. Dvůr 1:8

Ostatní výsledky OP žáků: Březnice-Rožmitál 0:5, Podlesí-Kos.Hora 5:0, Obecnice-Spartak 3:4