Áčko v čele

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždělo naše „A“ mužstvo na Kovo Příbram a nezačalo dobře, protože již v 7. min. utkání inkasovalo po kopu z rohu. I když naši hráči měli celý první poločas inciativu na svých kopačkách, brankáře domácích nedokázali překonat. Až ve druhém poločase jsme přece jen díky Kudrnovi a Šmejkalovi dvě z mnoha šancí proměnili a nadále držíme svou neporazitelnost. A protože Krásná Hora zaváhala doma s Novým Knínem „B“(1:3), vyhouplo se naše mužstvo do čela tabulky.

Sestava: Hejl-T.Stejskal-Krameš, Kubíček, L.Stejskal-Kudrna, Kicl, Šmejkal, Novák-Šťastný(46.Hošek, 80. Štemberk)-Mikulášek.

A jak si vedla ostatní naše mužstva? Béčko rozstřílelo rezervu z Nové Vsi, žáci příjemně překvapili v Březnici, kde poprvé skóroval syn bývalého kanonýra Petrovic, Paták. Úspěšný fotbalový víkend tak pokazili pouze dorostenci, kteří nedokázali doma bodovat s posledním týmem v tabulce. V utkání slabé úrovně zklamali hlavně předvedeným výkonem.

Ostatní výsledky OP:Březnice – Dal.Dušníky 2:0,Krásná Hora – Nový Knín B 1:3, Dublovice – Spartak Příbram B 1:1, Podlesí – Kamýk 2:1,Obecnice – Dolní Hbity 2:3, Sedlčany B – Višňová 3:1

Ostatní výsledky dorost:Č.L.Beroun – Rožmitál 10: 0, D.Břežany – Hořovice 1: 5, Jílové – Zdice 0: 3,Bystřice – Žebrák 0: 3

Ostatní výsledky IV. tř.:Vel. Lečice – Hřiměždice B 0:1, Nečín B – Pr. Lhota B 1:2, Počepice B – D. Dušníky B 0:2, Vys. Chlumec – Dublovice B 0:6, Kr. Hora B -Obory B 7:4.