Důležité vítězství

Všechny naše příznivce určitě nejvíce potěšilo důležité vitězství áčka nad Novou Vsí. Dorost si bez boje připsal další body, protože se soupeř k utkání nedostavil. Žáci ani ve čtvrtém zápase v řadě neinkasovali, i když tentokrát zvítězili nejtěsnějším rozdílem. Naprázdno vyšlo pouze béčko, které nestačilo na soupeře z Velké Lečice.

Naši hráči začali v důležitém utkání aktivně a také si vytvořili dvě velmi slibné akce. Nejdříve Kramešovu hlavičku brankář vytáhl nad břevno a o chvíli později mohl Kicl z pravé strany skórovat, ale hostující gólman byl opět na místě. Ve 30. minutě náš tlak zastavilo velmi přísné vyloučení J. Nováka, který obdržel druhou žlutou kartu a následně červenou za údajnou úpravu výstroje mimo hrací plochu a nenahlášení se rozhodčímu. Přesto jsme ještě do poločasu dokázali gól vstřelit a to z penalty za sražení Krameše. Úspěšný exekutor byl sám postižený. Ač oslabeni o jednoho hráče, jsme ve druhém poločase nepustili do vážnější akce a naopak sami jsme mohli pojistit vedení. Vyloženou šanci měl na kopačce Barda, ale nedokázal míč dopravit ze dvou metrů do branky. Druhý gól se nám podařilo vstřelit v závěru utkání po samostatné akci Kudrny, který z pravé strany přihrál do velkého vápna, kde se míč dostal ke Kiclovi a ten nekompromisní ranou pojistil vítězství. Soupeři jsme však ještě dovolili výsledek zkorigovat.

Sestava: Hejl – Doubek – P. Novák(75.Barda), L. Stejskal, Kortánek – Kicl, Krameš, T. Stejskal, Kdolský(65.Šmejkal) – J. Novák, Kudrna(85. Škoch).

Ostatní výsledky 1.B: Hostomice-Rožmitál 0:1,Hradištko-Zvole 3:1, Vonoklasy-Hvozdnice 2:3,SK Kostelec- Štěchovice 0:1,Nečín-Dobříš B 2:1,Mníšek-Komárov 1:0

Ostatní výsledky IV.Třídy,sk.B:Vys. Chlumec – Hřiměždice B 1:2 ,Obory B – Dublovice B 0:4 , Obořiště – Dal. Dušníky B 3:1 Purkart ,Vel. Lečice – Petrovice B 3:0 , Kr. Hora B – Nečín B 5:1

Ostatní výsledky dorostu: Jesenice – N. Knín 3:4, Dal. Dušníky – Pr. Lhota 3:2, Kr. Hora – St. Huť 2:10, Kos. Hora – Počepice 3:1

Ostatní výsledky OP žáků: Kos. Hora – Rožmitál 4:2, Milín – Dublovice 2:1, Podlesí – Dal. Dušníky 2:0, Sp. Příbram B – Březnice 0:3, Tochovice – N. Knín 0:3.