Vydařená dohrávka

Ve středu se dohrávalo 14. kolo 1.B třídy. Naše mužstvo proti soupeři z Vonoklas začalo dobře a již v 5. min. se ujalo vedení, když se Krameš na levé straně zbavil obránce a po následném centru se hlavou nikým nehlídaný Kudrna z hranice malého vápna nemohl nemýlit. Po brance však soupeř začal naše hráče přehrávat a měl i některé dobré příležitosti k vyrovnání. My jsme předváděli hodně podobnou hru z neděle – bez důrazu, nápadu, přesné přihrávky. Hodně nám však pomohlo vyloučení kapitána hostů, který patřil k nejlepším, za kopnutí míče do protihráče po odpískání. V závěru prvního poločasu zvýšil Krameš přízemní střelou k pravé tyči na 2:0. Ve druhém poločase se oslabený soupeř k ničemu vážnějšímu nedostal. Na 3:0 zvýšil Kudrna, když v závaru před brankou kostrbatě dokopával míč v malém vápně do branky. Čtvrtý gól si po centru J. Nováka dal hlavou soupeř sám. Příležitost zahrát si krajskou soutěž pak dostali dorostenci. Postupně se na hřišti objevil Barda, Štemberk a Kubíček. Zvýšit skóre ještě mohl Kicl, Barda a Kortánek, ale naopak soupeř v závěru utkání zaznamenal čestný úspěch. Našemu mužstvu se tak dohrávka vydařila a připsalo si tři důležité body do tabulky.

Sestava: Hejl – Doubek – Novák P.(80. Kubíček), Stejskal L., Kortánek (80. Štemberk) – Kicl, Turek, Stejskal T., Novák J. (75. Barda) – Krameš, Kudrna.

Ostatní výsledky: Dobříš „B“ – Komárov 0:1, Nová Ves – Zvole 1:1, Hostomice – Kostelec 3:2, Rožmitál – Hvozdnice 0:3