Uspokojili pouze žáci

V uplynulém víkendu se nejvíce dařilo žákům, kteří půl tuctem gólů deklasovali Tochovice na jeho hřišti. Dorost doma klopýtl s Novým Knínem a až po zlepšeném výkonu v druhém poločase zachránil alespoň remízu, když prohrával již 1:3. Béčko nepřivezlo ani bod z Krásné Hory a áčko nedokázalo porazit v okresní derby soupeře z Nečíně.

Opět ztráta doma

Prvních deset minut to nevypadalo, že se naše mužstvo bude po celý zbytek zápasu trápit. Vytvořilo si tlak, z kterého však nevznikla žádná branková příležitost. Soupeř se soustředil na obranu a vyrážel k rychlým protiútokům. V průběhu poločasu se hra začala vyrovnávat a odehrávala se převážně ve středu hřiště. Největší příležitost ke skórování měl Krameš, ale naservírovaný míč z levé strany J. Novákem ho na úrovni penalty tak překvapil, že ho nedokázal dopravit do branky soupeře. Naopak na druhé straně z ojedinělého protiútoku udeřil soupeř, když z hranice velkého vápna měl dostatek času na střelu, která i když směřovala na střed branky, skončila těsně pod břevnem v síti. Druhý poločas byl víceméně kopií prvního. Soupeř bránil těsné vedení a naši hráči bez odvahy něco vymyslet byli prakticky neškodní. Přesto však dokázali 15 minut před koncem vyrovnat, když po faulu brankáře na J. Nováka se z penalty nemílil Šmejkal. A tak zápas, který nepřinesl téměř nic atraktivního pro diváky a kvalitou spíš připomínal okresní přebor, skončil spravedlivou remízou.

Sestava: Hejl – Doubek – Kdolský(65. Bílek), Stejskal L., Kortánek – Kudrna (80. Novák P.), Turek, Šmejkal, Novák J. – Kicl, Krameš

Odložené utkání Petrovice – Vonoklasy již tuto středu. Začátek v 17.30 !!!

Ostatní výsledky I.B třídy, sk. E: Hostomice – Dobříě B 1:0, Hradištko – N. Ves 7:2, Vonoklasy – Komárov 4:0, Mníšek – Rožmitál 2:1,Stěchovice – Hvozdnice 0:1

Ostatní výsledky IV. třídy: Obory B – Hřiměždice B 1:6, Obořiště – V. Chlumec 1:1, V. Lečice – Dublovice B 4:3, Nová Ves B – Daleké Dušníky B 1:6

Ostatní výsledky dorost, OP, sk.B: Daleké Dušníky – Jesenice odloženo, Krásná Hora – Nová Ves 3:4, Kosova Hora – Prostřední Lhota odloženo, Počepice – Stará Huť 4:1

Ostatní výsledky žáci, OP: Milín – Rožmitál 3:2 , Podlesí – Kosova Hora odloženo, Obecnice – Dublovice 1:3, Sp. Příbram B – Daleké Dušníky 4:0, Nový Knín – Březnice 2:1