Venku opět prohra

Ačkoliv jsme po celý zápas byli aktivnější a vytvořili si více příležitostí ke skorování, tak jsme prohráli. Zápas se pro nás od začátku vyvíjel dobře, po úvodním náporu otevřel v 10. minutě skore střelou zpoza vápna T. Stejskal 0 :1. S Soupeř ovšem za 5 minut vyrovnal, když po rozehrání přímého kopu využil zaváhání naší obrany 1:1. A neuběhlo ani moc času a domácí po sporném zákroku zvýšili z penalty na 2:1. A přesto že další střelecké příležitosti jsme měli mysoupeř v 42. minutě zvýšil po rohovém kopu na 3:1. V samém závěru poločasu neproměnil samostatný únik J. Novák. I v druhém poločase jsme byli aktivnější, ikdyž jsme si už nevytvořili tolik brankových příležitostí jako v první půli. Až v 78. minutě snížil nádhernou střelou z trestného kopu z 30 metrů Petr Šmejkal 3:2. To ale bylo z naší strany vše a naopak soupeř poté co neproměnil pokutový kop z následného rohu zvýšil na 4:2.

Sestava: Hejl – Novák P. (72. Hošek), Doubek, Stejskal L., Kortánek – Kicl, Stejskal T., Krameš, Novák J. – Kdolský (75. Šmejkal), Kudrna (80. Sedlák)

Ostatní výsledky I. B třídy, sk. E: Nečín – Štěchovice 2:1, Zvole – Štěchovice 1:2, Komárov – Kostelec 1:3, Rožmitál – Hradištko 1:2, Dobříš B – Hvozdnice 2:0, N. Ves – Vonoklasy 1:2, Nečín – Mníšek 1:2

Ostatní výsledky IV. třídy, sk. B:Dal. Dušníky B – Kr. Hora B 0:2 , Dublovice B N. Ves B 1:1 ,Vys. Chlumec – Vel. Lečice 4:1 , Obory B – Obořiště 3:2 Dal. Dušníky B – Kr. Hora B 0:2 , Dublovice B – N. Ves B 1:1 ,Vys. Chlumec – Vel. Lečice 4:1, Obory B – Obořiště 3:2

Ostatní výsledky žáků, OP: Rožmitál – Březnice 0:1, Dal. Dušníky – Tochovice 2:4,Kos. Hora – Obecnice 3:0 kont., Milín -Podlesí 3:0

Ostatní výsledky dorost, OP, sk. B: Nový Knín – St. Huť 4:1, Prostřední Lhota – Počepice 4:1, N. Ves – Kos. Hora 1:6 , Jesenice – Kr. Hora 4:1,