Jasné vítězství

V prvním domácím zápase se naši hráči představili v dobré formě a přehráli čtvrté čtvrté mužstvo tabulky 5:1. Soupeř se sice v 15. minutě ujal vedení po rychlém brejku, ale více mu už naše obrana a brankář nedovolili. Naopak v 23. minutě vyrovnal Kicl po přihrávce Krameše a o dalších 7 minut nás poslal do vedení Krameš. Výsledkem 2:1 skončil i první poločas. V 54. minutě překonal hostujícího golmana střelou z poza vápna Kdolský, v 66. minutě se po rohu prosadil hlavou Kudrna a v 78. minutě upravil na konečných 5:1 střelou z rohu vápna Šmejkal.

Sestava: Hejl – Novák P.(20. Kdolský), Doubek, Stejskal L., Kortánek – Kicl, Turek, Šmejkal, Novák J. – Krameš (85. Barda), Kudrna

Ostatní výsledky I.B třídy, kupina E: Dobříš B – Zvole 2:0, Komárov – Hvozdnice 1:2, N. Ves – Štěchovice 2:1, Rožmitál – SK Kostelec 1:0, Nečín – Vonoklasy 1:5, Hostomice – Hradištko 2:2

Ostatní výsledky IV. třídy, sk. B:Dublovice B – Nečín B 2 : 1,V. Chlumec – Kr. Hora B 2:2,Obory B – N. Ves B 1:3, Obořiště – V. Lečice 4 : 1

Ostatní výsledky žáků, OP:Daleké Dušníky – Březnice 0:12, Dublovice – Nový Knín 1:1, Tochovice 2:1, Milín – Sp. Příbram B 1:0, Podlesí – Obecnice 4:1