Neuspělo pouze A mužstvo

Pouze áčko si nepřipsalo žádný bod v uplynulém víkendu. Venku nestačilo na Novou Ves. Jinak ostatní naše mužstva zvítězila. Žáci přesvědčivě doma, dorost venku prodloužil neporazitelnost a béčko si tři body připsalo doma s Velkou Lečicí.

Naši hráči vstoupili do utkání aktivněji a v 5. minutě se ujali vedení brankou Krameše, který využil centr z pravé strany – 0:1. Domácí však nesložili zbraně a mezi 10 a 15 minutou otočili skóre na 2:1, když si nejprve domácí útočník naběhl na centr ze strany a poté dokázali využít trestný kop z hranice vápna. A když jsme nedokázali využít 3 jasné gólové příležitosti ( Bílek se řítil zleva sám na golmana, ale mířil vedle, Turek z malého vápna přestřelil a Mikulášek po nádherném zpracování mířil jen do brankáře), skončil stejným výsledkem i první poločas. Do druhé půle jsme opět vstoupili lépe mi a Krameš v 55. minutě vyrovnal 2:2. Ovšem tento stav netrval dlouho a domácí se po několika minutách opět zvýšili na 3:2. Do konce zápasu jsme se již nedokázali gólově prosadit a naopak domácí dokázali ještě 2x využít naší otevřené obrany a zvýšit na 5:2.

Sestava: Hejl – Kubíček, Novák, Stejskal T., Kortánek – Kicl, Turek, Mikulášek( 88. Hadáček), Bílek (78. Šťastný) – Kudrna, Krameš

Ostatní výsledky I. B třídy, sk. E: Dobříš B – Nečín 2:1, Rožmitál – Hostomice 4:2,Komárov – Mníšek 2:0, Zvole – Hradištko 1:0, Hvozdnice – Vonoklasy 3:0, Štěchovice – SK Kostelec 0:2

Ostatní výsledky IV. třída, sk. B: Hřiměždice B – V. Chlumec 2:3, Dublovice B – Obory B 1:1, D. Dušníky B – Obořiště 0:3, Nečín B – Kr. Hora B 3:4

Ostatní výsledky dorost, OP sk. B: Nový Knín – Nová Ves 7:2, Prostřední Lhota – Jesenice 3:2, Počepice – Dal. Dušníky 4:1, Kosova Hora – Krásná Hora 8:0

Ostatní výsledky žáci OP: Rožmitál – Kosova Hora 6:1, Dublovice – Milín 1:4, Dal. Dušníky – Podlesí 3:3, Březnice – Sp. Příbram B 8:0, N. Knín – Tochovice 3:1