Úpěšný fotbalový víkend

O tomto fotbalovém víkendu dokázala bodovat všechna naše mužstva. Nejcennější je výhra A mužstva 2: 1 v Nečíni (Mikulášek 2), B mužstvo porazilo doma Krásnou Horu B 4:1 (Kudrna 2, Mašek, Doubek), dorost opět jednoznačně zvítězil 12:1 v Nové Vsi (Dolejš 4,Turek 3, Škoch 2, Pešta,Pitner,Štemberk) a žáci ztratili doma vítězství v samém závěru zápasu a remizovali s Tochovicema 2:2 (Matěj Kašpar 2).

Zápas byl poé celý zápas vyrovnaný a obě mužstva měla několik příležitostí ke skórování. V úvodních minutách jsme měli mírnou převahu a domácí hrozili spíše z brejků, my naopak z trestných kopů. V 15. minutě však Kudrnův trestný kop z 25 metrů skončil těsně vedle pravé tyče. Naopak ve 20 minutě se domácí ujali vedení, když Budínský dokázal využít nedorozumění v naší obraně – 1:0. Za 10 minut jsme vyrovnali, když Mikulášek nádherně zatočil přímý kop z 18 metrů pod břevno – 1:1. Těsně před koncem poločasu ještě opět pálil Kudrna z trestného kopu, ale domácí brankář jeho střelu vyrazil. V druhé půli byla hra opět vyrovnaná a šance se střídali na obou stranách. Do nadějných pozic se dostával především Kudrna, ale nejprve přestřelil prázdnou branku a poté nastřelil jen břevno. A když ani domáci nevyužili své příležitosti a vypadalo to na remízu, tak v 85. minutě opět Mikulášek z hranice velkého vápna zamířil přesně k pravé tyči – 1:2.

Sestava: Hejl – Kubíček, Novák, Stejskal L., Kortánek – Kicl, Stejskal T., Mikulášek, Bílek – Krameš (70. Sedlák), Kudrna (88. Hadáček)

Ostatní výsledky I.B třídy, sk. E: Dobříš B – Hostomice 2:1, Nečín – Petrovice 1:2, Rožmitál – Mníšek 2:2, N. Ves – Hradištko 1:1, Komárov -Vonoklasy 1:0, Zvole – SK Kostelec 0:1, Hvozdnice – Štěchovice 6:0.

Ostatní výsledky IV. Třídy,sk. B: Hřiměždice B – Obory B 2:0, Vysoký Chlumec – Obořiště 2:2, Dublovice B Velká Lečice 3:1, Daleké Dušníky B – Nová Ves B 4:2

Ostatní výsledky dorost, OP sk.B: Nový Knín – Jesenice nehráno, Prostřední Lhota – Dal. Dušníky 7:3,Stará Huť – Krásná Hora 6:2, Počepice – Kosova Hora 2:8

Ostatní výsledky žáci, OP: Rožmitál – Milín 6:0, Kos. Hora – Podlesí 5:2, Dublovice Obecnice 5:1, D. Dušníky – Sp. Příbram B 2:3, Březnice – N. Knín 5:0