Hubený bodový zisk

Pouze vysoké vítězství dorostu a remíza rezervy – to jsou jediné bodové zisky našich mužstev v uplynulém víkendu. Žáci doma jasně podlehli Rožmitálu a áčko stejným poměrem branek jako v prvním kole prohrálo v Mníšku.

Zápas A mužstva byl hodně podobný jeho prvnímu utkání ve Vonoklasech – neproměněné šance a zbytečné góly. V prvním poločasy byla hra obou mužstev vyrovnaná, nicméně domácí byly mnohem nebezpečnější při standardních situacích. A právě z rohového kopu v 43. minutě se ujali vedení, když náš brankář podběhl centrovaný míč. Do druhé půle naše mužstvo vstoupilo jako vyměněné, zatlačilo domácí k jejich brance, ale vyložené šance Bílka a Turka zůstali nevyužity, Kortánkova střela skončila na tyči. A tak v 70. minutě opět udeřilo na naší straně, když si zcela volný domácí útočník naběhl na centr z naší levé strany a hlavou nedal Hejlovi šanci. Ve 75. minutě snížil Krameš na 2:1, když z hranice velkého vápna nádhernou střelou z otočky vymetl šibenici soupeřovi brány. Bohužel ve 82. minutě soupeř opět po rohovém kopu zvýšil vedení na 3:1 a v 86. minutě domácí útočník po úniku z půlky hřiště nedal šanci již v té době chytajícímu Dlouhému – 4:1.

Sestava: Hejl (85. Dlouhý) – Kubíček, Novák, Stejskal L., Kortánek – Kicl, Turek, Krameš, Bílek – Špírek (85. Hadáček), Kudrna (80. Šťastný)

Ostatní Výsledky I.B.třídy,sk. E: Zvole – Dobříš B 2:4, Hvozdnice – Komárov 1:2, Štěchovice – Nová Ves 1:2, SK Kostelec – Rožmitál 5:1, Vonoklasy – Nečíň 6:2, Hradištko – Hostomice 4:2

Ostatní výsledky IV.tř.:
Nečín B – Dublovice B 5:1, Kr. Hora B – V. Chlumec 2:1, N. Ves B – Obory B 3:1, V. Lečice – Obořiště 2:6.

10. Dublovice B 1 0 0 1 1:5 0

Ostatní výsledky OP žáků : Březnice – D. Dušníky 6:0 , N. Knín – Dublovice 4:2 , Tochovice Kos. Hora 1:1 ,

12. Dal. Dušníky 2 0 0 2 1:9 0

Ostatní výsledky OP dorostu: St. Huť – N. Knín 2:4, Počepice – Pr. Lhota 1:4 , Kos. Hora – N. Ves 2:1 ,
Kr. Hora – Jesenice 5:2