Pouze „B“ mužstvo neuspělo

V uplynulém víkendu začala i ostatní naše mužstva svá tažení v mistrovských soutěžích. Žáci v okresním přeboru zvítězili v D. Dušníkách brankami M. Kašpara 2x a Fořta. Dorostenci v derby rozstříleli až v druhém poločase Krásnou Horu brankami Dolejše 4x, Kubíčka P. a Škocha. Naše rezerva utrpěla debakl s rezervou D. Dušník a nejvíce asi potěšila výhra áčka nad ambiciozním týmem Hradíštka.

Rozhodující úder zasadil Kortánek

Od začátku utkání bylo na našich hráčích vidět, jak moc touží po vítězství. Včasným napadáním nenechali soupeře rozehrát a sami se vydávali na steč k soupeřově brance. Velkou šanci měl Kudrna, když mu ideálně před prázdnou branku z pravé strany přihrál Krameš. Míč však trefil velmi špatně. O několik minut později byl opět Krameš při kličce hostujícímu obranci podkopnut a následující penaltu s jistotou proměnil Šmejkal. V prvním poločase měl ještě dobrou příležitost ke skórování Kudrna, ale z otočky trefil jen břevno. Hosté hrozili hlavně ze standartních situací, při kterých si brankář Hejl nepočínal příliš jistě. Druhý poločas byli hosté herně jasně lepší, ale skórovat mohl Kicl. Opakovaná střela z pravé strany šla však daleko vedle. Hostům se přece jen podařilo vyrovnat a to z penalty za zcela zbytečný faul Nováka v rohu velkého vápna. Rozhodující branku vstřelil po samostatném úniku z poloviny hřiště Kortánek, když si dovolil udělat kličku i brankáři. Tímto utkáním se hráči rozloučili se Šmejkalem, který bude z pracovních důvodů na delší čas chybět.

Sestava: Hejl-Novák-Kubíček, Stejskal L., Hošek-Kicl, Turek, Šmejkal, Bílek-Krameš, Kudrna(55. Kortánek).

Ostatní výsledky I.B třídy, sk. E: Hostomice – Vonoklasy 3:2, Rožmitál – Štěchovice 3:1, Komárov – Zvole 3:1, Dobříš B – Mníšek 0:3, Nečíň – SK Kostelec 4:2, Nová Ves – Hvozdnice 3:2

Ostatní výsledky IV. třídy, sk. B: IV. třída B: Hřiměždice – B Velká Lečice 2:1, Obořiště – Nová Ves B 4:3, Obory B – Krásná Hora B 1:2, Vysoký Chlumec – Nečín B 4:2

OP dorostu, skupina B: Nový Knín Dal. Dušníky 7:0, Jesenice – Kos. Hora 1:2 Brož – Pudil, Nouzecký,Nová Ves – Počepice 3:3, Prostř. Lhota – Stará Huť 7:1.

OP žáků: Rožmitál – Obecnice 6:0, Podlesí – Sp. Příbram B 0:2, Milín – Tochovice 4:1, Kos. Hora – N. Knín 1:6, Dublovice -Březnice 3:0