Áčko prohrálo první zápas

Jako první zahájilo novou fotbalovou sezonu A mužstvo. Ačkoliv jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem odvezli jsme si prohru 4:1. Od počátku utkání jsme byli aktivnější, ale žádnou z akcí jsme nedokázali dotáhnout k úspěšnému zakončení. Naopak ve 20. minutě se domácí ujali vedení, když proměnili penaltu nařízenou po zbytečném faulu Šťastného. Domácí pak po několika minutách dokázali využít našeho útlumu po obdrženém gólu a po centru z pravé strany zvýšili na 2:0. Chvíli na to měl příležitost ke snížení Bílek, ale domácí brankář jeho střelu bravurně vytáhl. V samém závěru první půle naše obrana nechala po rohovém kopu zcela volného domácího hráče a ten se štěstím hlavou prostřelil Hejla. Druhou půli jsme opět začali aktivněji my a v 60. minutě Šmejkal snížil na 3:1 z penalty nařízené za faul na Kortánka. To bylo bohužel vše co nám rozhodčí dovolil. Chvíli na to soupeř zvýšil z nesprávně nařízeného trestného kopu na 4:1 a z následného úsilí jsme dokázali vytěžit jen Turkem nastřelenou tyč.

Sestava: Hejl – Šťastný (80. Hadáček), Novák, Stejskal L., Kubíček – Kicl, Turek, Šmejkal, Bílek – Krameš, Kortánek

Ostatní výsledky: Komárov – Dobříš B 1:1, Zvole – Nová Ves 1:2, Hvozdnice – Rožmitál 2:0, SK Kostelec – Hostomice 2:1, Hradišťko – Mníšek 1:0, Štěchovice – Nečíň 4:1