Historické vítězství a velký výkon

V uplynulém fotbalovém víkendu zaujalo historické vítězství dorostu 17:0 (Dolejš 5, Hejhal 3, Turek 2, Z. Brůžek 2, Škoch, Štemberk, Marešovský, Hanáček, Šťastný), další krok žáků k celkovému prvenství, nečekaně vysoká prohra „B“ mužstva a především přesvědčivé vítězství mužstva „A“. Stará garda tentokrát nestačila na Sedlčany a prohrála 4:7. Autoři našich branek byli Sedlák, Procházka, Štemberk a J. Šťastný.

Velké vedro – velký výkon

Ve velkém vedru začalo naše mužstvo ve velkém stylu. Již ve 3. min. pronikl přes celé hřiště do brankového území Kortánek a po nepovedeném zakončení dorazil míč do sítě Turek. V 17. min. si centrovaný míč Turka do velkého vápna zpracoval Šmejkal a zvýšil vedení na 2:0. Naši hráči pokračovali v aktivitě a převyšovali hosty především v pohybu. Přesto se skóre do konce poločasu již nezměnilo. V 15. min. druhého poločasu pojistil vítězství Krameš, další šance Kicla, Šmejkala a Stejskala vychytal hostující brankář. Dalším ziskem tří bodů si naše mužstvo zajistilo působení v I.B třídě i v příští sezóně.

Sestava: Hejl-Kubíček-Šťastný, L.Stejskal, Kortánek-Kicl, Turek, Šmejkal, Špírek-Slezák, Krameš(85.Štemberk).

Ostatní výsledky I.B třídy, sk. E:
Rožmitál – Hostomice 1:1, N.Ves – Dobříš B 2:1, Jílové – Komárov 2:0, Z.Třebaň – Zvole 4:1, Hvozdnice – Libeň 4:0, Hradištko -Štěchovice 1:0.

Ostatní výsledky IV. třídy, sk. B:
Vys. Chlumec – Obořiště 0:7, Kosova Hora B – Stará Huť 2:6, Velká Lečice – Krásná Hora B 2:1, Nečín B – Kňovice 0:4.

Ostatní výsledky dorostu, okr. přebor, sk. B:
Nová Ves – Nový Knín 4:3, Višňová – Stará Huť odloženo na 12. 6., Jesenice – Počepice 3:2

Ostatní výsledký žáků, okr. soutěž, sk. B:
Krásná Hora – Nečín 1:2, Borotice -Stará Huť 3:3, Jesenice – Počepice 2:1, Prostřední Lhota – Kňovice 4:1

1. Petrovice 18 15 2 1 69:21 47

2. Prost. Lhota 18 13 3 2 69:18 42

3. Nečín 17 11 2 4 35:15 35

4. Jesenice 17 8 4 5 47:33 28

5. Nová Ves 17 9 0 8 45:30 27

6. Hřiměždice 17 5 8 4 26:27 23
7. Stará Huť 17 6 5 6 42:53 23

8. Krásná Hora 17 3 4 10 26:61 13