Petrovice „A“ – Zadní Třebáň 5:1
Velká Lečice – Petrovice „B“ 1:2
Petrovice dorost – Jesenice 6:0 (Dolejš 3, Zd. Brůžek, Škoch, Šíma)

Kapitán to načal, Hugo (Šmejkal) dokončil

Na jaře první zápas doma našemu „A“mužstvu vyšel skvěle. Již v 15. minutě vedl 2:0 góly kapitána Milana Krameše, který nejdříve sám proti brankáři míč uklidil k levé tyči a pak hlavou po centru Martina Kicla z pravé strany rozvlnil podruhé síť hostů. V závěru poločasu přidal třetí gól opět hlavou Petr Šmejkal po centru Jardy Kubíčka. Ve druhém poločase Šmejkal z trestného kopu zvýšil již na 4:0 a další šance z kategorie vyložených zůstaly neproměněny. V závěru utkání nejdříve hosté zaznamenali čestný úspěch z pokutového kopu, ale poslední slovo měl opět Šmejkal, který po přihrávce Lukáše Turka stanovil konečný výsledek na 5:1.

Sestava: Dlouhý-Stejskal T.-Kubíček, Stejskal L., Kortánek-Kicl, Turek, Šmejkal, Bílek(82. Brůžek O.)-
Šťastný(65. Slezák), Krameš(55. Špírek).

Ostatní výsledky:
Hvozdnice – Hostomice 4 : 0,Hradištko -Jílové 1 : 0, Štěchovice – N.Ves 3 : 0, Vonoklasy – Rožmitál 3 : 0, Libeň -Dobříš B 1 : 1, Zvole – Komárov 0 : 0

Ostatní výsledky IV.tř:
Nečín B – Vysoký Chlumec 7:1, Nová Ves B – Hříměždice B 2:4, Krásná Hora B – Dublovice B 1:1, Stará Huť – Obořiště 2:3,Kosova Hora B – Kňovice 2:4