Úspěšnost 50%

O uplynulém víkendu byla úspěšnost našich mužstev padesáti procentní. A-mužstvo doma s přehledem porazilo nebezpečný Mníšek a žáci opět nadělovali, tentokrát v Novém Kníně. Béčko dále čeká na první jarní body, přestože v Oborách vedlo a dorost v závěru utkání ztratil remízu v derby s Prčicí.

PETROVICE – MNÍŠEK 3 : 0 (1:0)

V úvodních minutách zápasu se na hřišti nic nedělo, soupeř hrál pouze na jednoho útočníka a soustředil se hlavně na obranu, přes kterou se naši hráči jen těžko dostávali. Vzruch přinesla až 20. minuta, když po rozehraném trestném kopu z pravé strany Brunclíkem se k míči dostal na hranici velkého vápna Brosch a s pomocí teče jednoho z hostujících hráčů rozvlnil poprvé síť branky hostů. Do poločasu si domácí vážnější příležitost ke skórování nevytvořili a hosté se prezentovali pouze tvrdou hrou na hranici únosnosti. Druhý poločas byl z naší strany aktivnější, který také přinesl více možností ke vstřelení branky. Jedna taková se naskytla v 65. min., když přízemní přihrávku Kudrny z pravé strany zužitkoval Kylián – 2:0. Třetí branka padla až v úplném závěru zápasu, kdy se na hranici malého vápna dostal k míči Nechanický a nekompromisně pod břevno zavěsil.

Sestava: Hejl – Krameš – Bílek, Štemberk Š., Barda – Kicl, Brosch, Brunclík, Štemberk O. – Kudrna, Kylián(80. Nechanický).

Ostatní výsledky 1.B: Nečín – Hostomice 2:0, Kostelec u Křížků – Dobříš 1:2, Sedlec/ Prčice – Březnice 1:1, Slavia Jesenice – Nespeky 2:1, Maršovice – Podlesí 0:3, Poříčí n. S. – Měchenice 4:0

Ostatní výsledky III.tř.:St. Huť – Kamýk 0:1, Počepice – Sedlčany B 1:3,
Klučenice – Dublovice B 2:2, M. Hraštice – Pr. Lhota 2:2 , Kos. Hora – Kr. Hora B 3:2, Mokrovraty – Višňová 2:0

Ostatní výsledky OP žáci: Borotice – Kamýk 0:3, St. Huť – Sedlčany B 0:2, Klučenice – Dublovice 7:0, Hřiměždice – D. Dušníky 1:3, Kos. Hora – Jesenice 2:2

Ostatní výsledky 1.A dorost: Dobříš.Votice 9:1, Jílové-Lety 1:5, N.Knín-Týnec 3:1, Milín-Jankov 0:3, Podlesí-Mirošovice 2:1, Teplýšovice-Benešov B 3:0