Doma bez obdržené branky

V prvním jarním mistrovském kole se našim mužstvům doma dařilo. Bez obdržené branky svá utkání vyhrála. Žáci dvouciferně, dorostu k desítce chyběly dvě branky a áčko v derby rozvlnilo síť třikrát. Jen béčko venku nepotvrdilo roli favorita a překvapivě podlehlo Počepicím.

PETROVICE – BŘEZNICE 3 : 0 (2 :0)

Naše mužstvo začalo utkání aktivně, ale bez střelecké koncovky. Ve 20. min. si na soupeřově polovině převzal míč Brosch, prokličkoval vše co mu stálo v cestě a poprvé rozvlnil síť. Po vstřelené brance naši hráči v aktivitě polevili, ale hosté toho nedokázali využít a brankáře Hejla prakticky neohrozili. Druhá branka padla v závěru poločasu, když přízemní střela O. Štemberka skončila u levé tyče hostujícího brankáře. Ve druhém poločase přidal v 60. min. gólovou pojistku Kudrna a pro hosty to vypadalo na debakl. Další šance našich hráčů však zůstaly nevyužity. Kilián, Kicl, Štemberk a Bílek přestože byli sami před brankářem nedokázali míč dopravit do sítě. Hosté v závěru zápasu mohli korigovat výsledek, ale z malého vápna netrefil hostující útočník ani branku.

Sestava: Hejl – Krameš – Š. Štemberk, Brosch, Barda – Kicl, Brunclík, O. Štemberk, J. Mandík(75. Bílek) – Kudrna(70. L.Mandík), Nechanický(46. Kilián)

Ostatní výsledky I.B: Nečín – Kostelec u Kř. 3:3, Sedlec/Prčice – Hostomice 3:2, Jesenice – Dobříš 2:1, Maršovice – Nespeky 3:4, Měchenice – Mníšek p. B. 1:4, Poříčí n. S. – Podlesí 2:0

Ostatní výsledky III.tř.: Obory – St. Huť 0:0, Klučenice – Kamýk 1:1, M. Hraštice – Sedlčany B 0:0, Kos. Hora – Dublovice B 3:1, Mokrovraty – Pr. Lhota 1:0.

Ostatní výsledky OP žáci: N. Knín – Borotice 1:3, Klučenice – Kamýk 0:7, Hřiměždice – Sedlčany B 2:3 , Kos. Hora – Dublovice 8:2, V. Chlumec – D. Dušníky 1:5.

Ostatní výsledky I.A dorost: Dobříš-Lety 4:1, Jílové-Jankov 2:3, N.Knín-Mirošovice 3:1, Benešov B-Votice 1:1, Podlesí-Milín 3:1