Áčko našlo přemožitele v Prčici

V desátém kole podzimní mistrovské sezóny našlo naše áčko prvního přemožitele. V Prčici sice vedlo brankou Nechanického, ale soupeř rychle vyrovnal a ve druhém poločase ještě přidal dva góly. Zvláštností tohoto utkání bylo, že rozhodčí našemu mužstvu neuznal dvě branky, když první byla naprosto regulérní (údajné bránění ve hře brankáři) a o druhé by se dalo hodně diskutovat (ofsajd). V dalších zápasech žáci opět jasně vyhráli, dorost přivezl cenný bod z venku, i když o poločase vedl 2:0 a další šance ještě zahodil a béčko nedosáhlo doma ani na bod, když v zápase plném branek dostalo poslední gól v poslední minutě resp. vteřině zápasu.

A jak to viděl Benešovský deník:

V úvodu zápasu potvrzovaly Petrovice úlohu favorita. Nejprve Brunclík nastřelil břevno po chybné rozehrávce brankáře Ryšavého, vzápětí hlavičkoval Bartoň nad. V 21. minutě již hosté udeřili střelou Nechanického po odraženém trestném kopu Brunclíka. Petrovičtí se však radovali jen chvíli, když si T. Pištěk naskočil na roh Máry a parádně se trefil hlavou do šibenice. Vzápětí vyrazil Ryšavý na druhé straně hlavičku Bartoně na roh. V závěru poločasu převzali iniciativu domácí, vypracovali si dvě velké šance, ale Davídek po přihrávce Sedláčka a Nádvorník po akci Boušky osamoceni ztroskotali na brankáři Hejlovi.

Po přestávce se překvapivě hrálo hlavně podle sedleckoprčických not. Nejprve ránu T. Pištěka vyrazil s námahou Hejl, na druhé straně si pohrál s nervy domácích fanoušků brankář Ryšavý, který propustil mezi nohama Kiliánovu střelu, ale míč stačil na brankové čáře zachytil. V 65. minutě se po trestném kopu Boušky dostal míč k Nádvornékovi, který nepříliš prudkou, ale umístěnou střelou, poslal míč do sítě – 2:1. O chvíli později hosté vyrovnali Brunclíkem z trestného kopu, ale asistent rozhodčího odmával ofsajd nebo faul hráči clonícímu v brance. V 71. minutě nachytal Mára gólmana Hejla na hruškách, když trestný kop ze strany poslal přímo do branky – 3:1. V závěru se hosté snažili o snížení, Kudrnovi se to dokonce povedlo, ale opět z ofsajdu a Bartoň pálil nad. Na druhé straně neprotlačil Nádvorník balón do sítě.

Ostatní výsledky I.B: Nečín – Sl. Jesenice 2:2, Kostelec u Kř. – Maršovice 4:1, Hostomice – Měchenice 4:0, Dobříš – Poříčí n. S. 1:2, Březnice – Podlesí 0:0, Nespeky – Mníšek p. B. 2:3

Ostatní výsledky III.tř: Obory – Klučenice 3:1, Počepice – M. Hraštice 5:3, St. Huť – Kos. Hora 2:1, Kamýk – Višňová 1:4, Sedlčany B – Kr. Hora B 1:1, Dublovice B – Pr. Lhota 2:3

Ostatní výsledky OP žáci: N. Knín – Klučenice 11:1, St. Huť – Hřiměždice 0:6, Borotice – Kos. Hora 1:1, Sedlčany B – Jesenice 4:2, Dublovice – D. Dušníky 2:5

Ostatní výsledky I.A dorost: Podlesí-Jílové 4:3, Milín-Dobříš 4:5, Jankov-Benešov B 4:2, Týnec-Votice 1:3, Lety-Prčice 3:1, Mirošovice-Teplýšovice 6:1