Hejl vychytal Jesenici

Pouze v neděli se mohli naši příznivci radovat z vítězství, které však stálo za to. Áčko zdolalo doma velmi dobře hrající Jesenici, která měla v prvním poločase tři vyložené a dvě velmi dobré šance ke skórování, ale Hejl v brance čaroval a všechny příležitosti vychytal. V sobotu dorost doma utrpěl největší prohru v soutěži a béčko nestačilo venku na Višňovou.Žáci měli volno.

Ostatní výsledky I.B: Nespeky – Nečín 1:0, Mníšek p. B. – Březnice 2:3, Podlesí – Dobříš 3:1, Poříčí n. S. – Hostomice 4:2, Měchenice – Kostelec u Kř. 1:5, Maršovice – Sedec/Prčice 0:2

Ostatní výsledky III.tř.: Dublovice B – Obory 3:4, Pr. Lhota – Sedlčany B 4:2, Kr. Hora B – Kamýk 0:2, Mokrovraty – St. Huť 2:2, Kos. Hora – Počepice 6:4, M. Hraštice – Klučenice 3:3

Ostatní výsledky I.A dorost: Lety-Podlesí 2:1, Dobříš-N.Knín 8:0, Prčice-Týnec 1:0, Votice-Jankov 3:1, Benešov B-Mirošovice 3:1

Ostatní výsledky OP žáci: D. Dušníky – Sedlčany B 1:4, Jesenice – Kamýk 1:2, V. Chlumec – Borotice 1:4, Kos. Hora – St. Huť 17:0, Hřiměždice – Klučenice 6:0

Petrovice – Jesenice 3:1 (1:0)

Hosté vstoupili do zápasu ve velkém stylu a naše hráče převyšovali ve všech směrech. Během dvaceti minut si vytvořili tři velké šance ke skórování, když se jejich hráči ocitli sami před brankářem Hejlem. Ten však prokázal vynikající postřeh a všechny příležitosti zlikvidoval. Pak přece jen soupeř polevil a ke slovu se také dostávali domácí. A hned první příležitost proměnili v branku, když v malém vápně Kicl prostřelil brankáře hostů. Ještě dvakrát mohl soupeř do poločasu skórovat, ale Hejl prostě čaroval a z těžkými střelami si poradil. Začátek druhého poločasu nám vyšel skvěle. Po úniku z levé strany se řítil sám na branku Kilián a mezi nohama brankáře zvýšil vedení. To soupeře zaskočilo a otupilo snahu něco s nepříznivým výsledkem udělat. V polovině poločasu měl dobrou příležitost rozhodnout zápas J. Mandík, ale sám před brankářem volil tvrdou střelu, kterou gólman zlikvidoval. Prakticky z protiútoku se po centru z pravé strany dostal k míči v našem velkém vápně nekrytý útočník a snížil naše vedení. Rozhodující úder zasadilo v 75. min. naše útočné duo Kudrna – Bartoň, když první jmenovaný se zbavil svého strážce a předložil z pravé strany míč na hranici malého vápna druhému, který s přehledem pojistil naše vítězství. Vítězná série našeho mužstva tak pokračuje dál.

Sestava: Hejl – Krameš – Kicl, Brunclík, Bílek – Kdolský(65. Barda), Štemberk, Kilián, Mandík J. – Kudrna, Bartoň(80. Nechanický).