Čest zachraňovala mládežnická mužstva

O uplynulém víkendu se nedařilo dospělím. Obě mužstva prohrála a takt čest zachraňovali dorostenci a žáci.
Dorostenci vyhráli na horké půdě ve Višňové brankami Turka a Dolejše a po dvou odehraných zápasech mají impozantní skóre 8:0.
Žáci doma deklasovali Starou Huť 4:0, kde střeleckou formu prokázal
Ondra Štemberk, který čtyřikrát rozvlnil síť soupeře.Další dvě branky přidal Matěj Kašpar a Vráťa Fořt.

A mužstvo sehrálo venku s druhým mužstvem v tabulce vyrovnaný zápas ovšem bez bodového zisku. První poločas byl z naší strany slabší, hráči míč na malém hřišti pouze nakopávali, hra byla neurovnaná a poločas jsme zaslouženě prohráli 0:1. Do druhé části hry jako by nastoupilo jiné mužstvo. Hráči si začali na soupeře věřit a také si vytvořili tlak a šance. Jenže paradoxně z ojedinělého protiútoku opět zkóroval soupeř. Na tento gól jsme ale dokázali odpovědět brankou Kortánka. A opět jsme byli my lepším mužstvem a blízko k vyrovnání. Situace se však opakovala, přišel ojedinělý útok soupeře a 1:3 pro domácí. I tentokrát jsme vstřelili díky Slezákovi kontaktní branku a blízko k vyrovnání měl Krameš a Šmejkal, ale oba dva vychytal výborný brankář soupeře a tak stav 2:3 zůstal až do konce zápasu.

B mužstvo doma přivítalo mužstvo, které také ještě nevzdalo postup do vyšší soutěže a své kvality zvlášť ve druhém poločase potvrdilo. V první části jsme měli čtyři velmi dobré příležitosti ke skórování, zůstaly však neproměněny. Soupeř se po nenápadné akci ujal vedení a ve druhém poločase si dalšími dvěma góly vítězství pojistil. Hra našeho mužstva byla v této časti hry naprosto bezzubá a bez šance na úspěch.

Ostatní výsledky I.B třídy:
Hostomice – Zvole 2 : 1, Komárov – Libeň 7 : 0, Rožmitál – Štěchovice 2 : 0, Dobříš B – Vonoklasy 3 : 4, Nová Ves – Hradištko 1 : 1, Zadní Třebáň – Hvozdnice 1 : 2

Ostatní výsledky IV.třídy:
Dublovice B – Nová Ves B 2:1, Hřiměždice B -Kňovice 1:2, Obořiště – Kr. Hora B 6:1, Kosova Hora B – Velká Lečice 1:5

Ostatní výsledky OS žáků, sk. B:
Nečín – Počepice 7:0, Hřiměždice – Nová Ves 1:3, Krásná Hora – Kňovice 2:2, Borotice – Prostřední Lhota 0:4